Hlavní informace

Nasiona konopi łuskane BIO 500g

Odznaka - Hemp icon Odznaka - Bio icon Odznaka - Gluten Free icon
Konopne ziarno, białko roślinne, białko dla wegetarian
EAN8594183380087
Price
Cena sprzedaży 42,00 zł
Przed rabatem44,00 zł
W magazynie

Potrzebujesz osobistej pomocy lub konsultacji?

info@konopie-zdrowie.pl | PN-PT: 8.00-16.00

Najlepsze źródło kwasów Omega 3 i 6, bogate w witaminy i minerały, kompleksowe żywienie (dla ciała i umysłu), wspaniały dodatek w kuchni ciepłej i zimnej
 Napisz komentarz

Nasiona konopi łuskane BIO

Nasiona konopne jest ekologicznie wyhodowane z legalnego gatunku konopi siewnej bez zawartości THC.

  • Charakteryzuję się wysoką zawartością wysokojakościowego białka i zawiera 23 aminokwasów, z tego 8 niezbędnych, takich, których ludzkie ciało nie potrafi samo wyprodukować. Te substancje muszą być dostarczane do ciała w pożywieniu. Ponadto nasiona konopi łuskane jest naturalnym żródłem wielu bioaktywnych substancji, takich jak witaminy A, B1, B2, B3, B6, B9, C, D i E oraz preciwutleniaczy i minerałów: wapnia, magnezu, potasu, fosforu i cynku. Ważna jest też zawartość NNKT – niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, fitosterolu, chlorofilu, lecytyny i błonnika.
  • Zawarte substancje wspierają działanie mózgu, stymulują rozwój i regeneracje organów, zmiejszają poziom cholesterolu, działają przeciwzapalnie i polepszają działanie układu regeneracyjnego i odpornościowego w ludzkim organizmie. Są odpowiednie przy wysokim poziomie obciążenia fizycznego, wówczas eliminują metabolity kwasu mlekowego, które odpowiedzialne są za bóle mięśni.
  • Nasiona konopi nie zawiera glutenu i dlatego polecane są dla osób na diecie bezglutenowej. Konopne ziarna są delikatnie łuskane w taki sposób, aby zachować wszystkie składniki odżywcze.

Świetnie pasują do sałatek, makaronów, do ciasta, na chleb, do sosów,  zup, do kaszy, koktajlów albo same jako zdrowa i smaczna przekąska. 


Składniki + alergeny BIO konopne ziarno
Kraj pochodzenia Litwa
Okres ważności Data ważności znajduje się na opakowaniu
Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.

There are yet no reviews for this product.