Content
36973051 10214319072225686 3780555751538294784 N

Czy nadal masz jakieś wątpliwości wobec konopi lub masz pytania dotyczące ich używania?

Konopie i ich wpływ na zdrowie jest tematem, który jest dość powszechny, ale niewiele osób ma wiedzę i zna informacje na temat produktów z konopi indyjskich.

Jesteśmy zawsze chętni doradzic, jaki produkt jest najlepszy dla Ciebie i dla Twoich bliskich, można skonsultować dawkę dla danej choroby i stosowania konopi z lekami.

Nasza konopna poradnia jest dostępna online od 9:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku.

Jeśli masz pytanie w innym czasie niż w tym zakresie, napisz na e-mail, a my odpowiemy tak szybko, jak to będzie możliwe.

Nie wahaj się z nami skontaktować.

W przypadku komunikacji za pośrednictwem poczty e-mail, napisz do: info@konopie-zdrowie.pl

Nasz doradca jest zawsze dostępna pod następującym kontaktem:

 

Radka Šárková

Radka pochodzi z Czech i jest nasza wielką pomocą i wsparciem na polskim rynku. Odpowiada na zapytania i treści Klientów, ma pod opieką stronę na Facebooku i stronę konopie-zdrowie.pl. Jest mamą trójki dzieci i rodzina jest jej cel w życiu. Lubi podróżować i lubi muzykę, smakuje jej orientalne jedzenie i milość, kocha Swoich dzieci, męża i zwierzęta. 

Tel.: +48 732-577-587 | radka@konopie-zdrowie.pl

Radka Šárková

Jak i z czego produkuje się żywność konopną?

Żywność z konopi jest w 100% naturalnym produktem pochodzącym ze spożywczego gatunku konopi siewnej, która nie zawiera THC. Ziarno roślin dostępne jest w naturalnej postaci, łuskane, jako olej tłoczony na zimno lub jako proteina (białko roślinne). Na herbatę zbieramy ręcznie młode kwiaty roślin.