Hlavní informace

Konopia wchodzi w skład ludzkiej diety od zarania dziejów. Obecnie zyskuje na popularności wśród osób, którym zależy na prowadzeniu zdrowego trybu życia, wegetarian, wegan i wszystkich tych, którzy zamiast leczenia środkami chemicznymi wybierają naturalną profilaktykę.

Umożliwiliśmy wyrażenie niezależnej opinii o zakupach w naszym sklepie za pośrednictwem jednej z partnerskich stron. Bardzo cenimy opinię naszych klientów, dlatego będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zostawisz nam swoją ocenę, która pomoże nam ulepszyć naszą usługę i być jeszcze bardziej efektywna w przyszłości.

Ceneo.pl

  • Sklep Konopie-Zdrowie został oznaczony znakiem Zaufane Opinie.

        

 

Opinie na temat żywności z konopi:

Po tygodniu stosowania protein, mąż poczuł poprawę, zarówno fizyczną jak i psychiczną. Pomagają mu też przy problemach żołądkowych. W porównaniu z innymi proteinami, konopna jest bardzo smaczna. Szybko zadziałała a zawiera tylko 4 składniki naturalne i żadnej chemii !!! Polecam i daje 5+. Naturalna, smaczna i efektywna! Nie tylko dla sportowców i nawet cena jest super!

 

5 / 5
Aneta, 30 Lat
Piotrków Trybunalski

Herbatkę z konopi otrzymałam od wnuczki w prezencie na Święta. Przygotowuję sobie herbatkę przed spaniem i pomaga mi zasnąć. Bóle po operacji kolana się zmniejszyły i mogłam zmiejszyć ilość leków przeciwbólowych. Minęły mi też problemy z żołądkiem. Polecam.

5 / 5
Maria 78 Lat
Jelenia Góra

Sport jest dla mnie życiem, to relaks i zabawa. Codziennie sobie rozmieszam białko konopne i połowe banana z mlekiem owsianym lub ryżowym. Czuje jak mojemu ciału dodaje nie tylko energiI i niezbędnych substancji, ale też go nie obciąża.

5 / 5
Tomasz Sznider 42 Lat
Łódż | Instruktor fitness

Kiedy uprawiam wieczorny sport, zdarza się nieraz, że mam później kłopoty z zasypianiem. W tym przypadku sięgam po herbatę z konopi. Wiem, że zawsze pomoże i sen jest gwarantowany i ponadto się wyśpie lepiej i czuje się zregenerowany.

 

4.5 / 5
Ondřej 32 Lat
Praga

Od czasu kiedy piję herbaty z konopi, przestałam zażywać lekarstwa na menopauzę. Wszystkie kłopoty zniknęły, a ja wreszcie się wysypiam, chociaż zawsze miałam z tym problem. Od kiedy piję herbatę, rano czuję się wypoczęta i odprężona.

5 / 5
Alicja 51 Lat
Kraków