Konopie premium z Czech 100% legalne produkty Jakość BIO Dostawa do 2-3 dni Do Paczkomatu - 7 zł Przesyłka za pobraniem - 3 zł
Konopie premium z Czech Do Paczkomatu - 7 zł
Content

Generalnie konopie bardzo mi pomogły. Od 12 roku życia cierpię na depresję kliniczną, od dawna zmagam się z fobią społeczną, a około 3 lata temu rozwinęło się u mnie uogólnione zaburzenie lękowe. To wszystko bardzo rujnująco wpływa na moje codzienne życie. Medytuję, uprawiam jogę i sport prawie codziennie i przez długi czas lekarz przepisywał mi leki. Nigdy jednak nie miałam poczucia, że ​​lekarze traktują mnie poważnie i chcą mi pomóc.

Potem zainteresowałam się wszystkim związanym z konopiami i ich efektami. Od razu byłam nimi zachwycona! Pierwsze zamówiłam kilka rodzajów herbat, które świetnie smakują i pomagają mi się uspokoić! (np. po ataku paniki, skrajnym stresie lub tuż przed zaśnięciem). Od tamtej pory codziennie piję przynajmniej jedną dużą filiżankę herbaty konopnej CBD, lubię je mieszać np. z herbatą brzoskwiniową. Po około tygodniu zauważyłem ogólną poprawę samopoczucia i nie chcę już z niego rezygnować. Jestem spokojniejsza, nie drżę tak często i mam bardziej pozytywne myślenie.

Janina
5 / 5
Janina
Mtracking

Jak i z czego produkuje się żywność konopną?

Żywność z konopi jest w 100% naturalnym produktem pochodzącym ze spożywczego gatunku konopi siewnej, która nie zawiera THC. Ziarno roślin dostępne jest w naturalnej postaci, łuskane, jako olej tłoczony na zimno lub jako proteina (białko roślinne). Na herbatę zbieramy ręcznie młode kwiaty roślin.

nl test

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj 5% rabatu na pierwsze zamówienie!

Dlaczego warto do nasz dołączyć:

  • otrzymuj powiadomienia o aktualnych wiadomościach ze świata konopi.

  • pytaj o oferty specjalne tylko dla subskrybentów newslettera.

  • dowiedz się jako pierwszy o rabatach.

CENEO.PL
Zobacz opinie o Konopie-Zdrowie
4,9/5

100% SKUTECZNOŚĆ ZAMÓWIEŃ