Konopie premium  100% legalne produkty Jakość BIO Dostawa do 2-3 dni Do Paczkomatu - 7 zł Przesyłka za pobraniem - 3 zł

Konopie premium z Czech Do Paczkomatu - 7 zł
Content

Otręby konopne, 20 kg

EAN8594183381763
Price
Cena sprzedaży:125,00 zł
Na magazynie
Odpowiedni dla zwierząt - psów, koni, kotów i ryb.
Wysoka zawartość błonnika - do 75%.
20 kg

Otręby konopne to bogata w błonnik karma uzupełniająca dla koni, przeżuwaczy, psów (doskonały dodatek przy karmieniu mięsem). Nadaje się dla zwierząt z nadwagą lub cierpiących na zespół metaboliczny. Otręby konopne są odpowiednie dla koni z tendencją do kolek, z gorączką lub sztywnością mięśni.

Produkt zawiera drobno zmielone z resztkami nasion konopi. Ta mieszanka jest doskonałym źródłem naturalnego, nierozpuszczalnego błonnika, który jest niezbędny do prawidłowej perystaltyki (mikroruchów) jelit oraz prawidłowego trawienia i wydalania. Błonnik pomaga w utrzymaniu zdrowej flory jelitowej, zapobiega zaparciom i oczyszcza układ pokarmowy psa z resztek pokarmu.

Otręby konopne zawierają łatwo przyswajalne białko (13% zawartości) oraz wszystkie 23 aminokwasy. Węglowodany występują głównie w postaci błonnika (zawartość 75%), który jest niezbędny do wzrostu i namnażania niezbędnych mikroorganizmów komórkowych. Mikroorganizmy komórkowe zapewniają trawienie i wchłanianie składników pokarmowych z dawki pokarmowej.

ZALECANE DAWKOWANIE: Dla koni o masie ciała 500-600 kg, dawka 300-900 g (maks.) dziennie. W przypadku innych zwierząt na 1 kg masy należy podawać 2 g otrębów dziennie. Dawkę należy dostosować do rasy, wieku i stanu zdrowia zwierzęcia.

PRZECHOWYWANIE I TRWAŁOŚĆ: Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu w maksymalnej temperaturze 16°C. Otręby mogą być stosowane wewnętrznie przez maksymalnie 5 miesięcy po otwarciu opakowania. Następnie produkt nadaje się do użytku zewnętrznego.

DYSTRYBUTOR: Zelená Země s.r.o.
Wuchterlova 523/5, Praga 6, CZ info@konopie-zdrowie.pl , www.konopie-zdrowie.pl 

Średnie wartości odżywcze otrębów konopnych w 100g

Wartość energetyczna 957 KJ/235 kcal 

Tłuszcz 3,8 g

Błonnik 75,0 g

Białko 13,0 g

Węglowodany 0,4 g

Zawiera śladowe ilości witaminy B1, B3, B6, żelaza, fosforu, magnezu, cynku.

Analiza otrębów konopnych dostępna TUTAJ.

W opakowaniu
1
There are yet no reviews for this product.
Zaloguj Się
Zaloguj
Kategorie: 15
15

Jak i z czego produkuje się żywność konopną?

Żywność z konopi jest w 100% naturalnym produktem pochodzącym ze spożywczego gatunku konopi siewnej, która nie zawiera THC. Ziarno roślin dostępne jest w naturalnej postaci, łuskane, jako olej tłoczony na zimno lub jako proteina (białko roślinne). Na herbatę zbieramy ręcznie młode kwiaty roślin.

Certyfikaty i nagrody sklepu konopnego Konopie-Zdrowie

Cannafest 2017 | 1. miejsce | do oleju z konopi CBD medical cannabis certified expert - Ondrej Stovicek 2017 1 Miejsce Wina Miodu Konopnego Tumb Medical Cannabis Certification Tumb Cannadorra Trademark Certificate Konopie Miodowe Z Certyfikatem Cannafest Tumb 

Lista nagród i certyfikatów

CENEO.PL
Zobacz opinie o Konopie-Zdrowie
4,9/5

100% SKUTECZNOŚĆ ZAMÓWIEŃ