Hlavní informace

Otręby konopne, 1 kg

EAN8594183381756
Price
Cena sprzedaży 9,00 zł
W magazynie

Potrzebujesz osobistej pomocy lub konsultacji?

info@konopie-zdrowie.pl | PN-PT: 8.00-16.00

Odpowiedni dla zwierząt - psów, koni, kotów i ryb.
Wysoka zawartość błonnika - do 75%.
1 kg
 Napisz komentarz

Otręby konopne to bogata w błonnik karma uzupełniająca dla koni, przeżuwaczy, psów (doskonały dodatek przy karmieniu mięsem). Nadaje się dla zwierząt z nadwagą lub cierpiących na zespół metaboliczny. Otręby konopne są odpowiednie dla koni z tendencją do kolek, z gorączką lub sztywnością mięśni.

Produkt zawiera drobno zmielone z resztkami nasion konopi. Ta mieszanka jest doskonałym źródłem naturalnego, nierozpuszczalnego błonnika, który jest niezbędny do prawidłowej perystaltyki (mikroruchów) jelit oraz prawidłowego trawienia i wydalania. Błonnik pomaga w utrzymaniu zdrowej flory jelitowej, zapobiega zaparciom i oczyszcza układ pokarmowy psa z resztek pokarmu.

Otręby konopne zawierają łatwo przyswajalne białko (13% zawartości) oraz wszystkie 23 aminokwasy. Węglowodany występują głównie w postaci błonnika (zawartość 75%), który jest niezbędny do wzrostu i namnażania niezbędnych mikroorganizmów komórkowych. Mikroorganizmy komórkowe zapewniają trawienie i wchłanianie składników pokarmowych z dawki pokarmowej.

ZALECANE DAWKOWANIE: Dla koni o masie ciała 500-600 kg, dawka 300-900 g (maks.) dziennie. W przypadku innych zwierząt na 1 kg masy należy podawać 2 g otrębów dziennie. Dawkę należy dostosować do rasy, wieku i stanu zdrowia zwierzęcia.

PRZECHOWYWANIE I TRWAŁOŚĆ: Przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu w maksymalnej temperaturze 16°C. Otręby mogą być stosowane wewnętrznie przez maksymalnie 5 miesięcy po otwarciu opakowania. Następnie produkt nadaje się do użytku zewnętrznego.

DYSTRYBUTOR: Zelená Země s.r.o.
Wuchterlova 523/5, Praga 6, CZ info@konopie-zdrowie.pl , www.konopie-zdrowie.pl 

Średnie wartości odżywcze otrębów konopnych w 100g

Wartość energetyczna 957 KJ/235 kcal 

Tłuszcz 3,8 g

Błonnik 75,0 g

Białko 13,0 g

Węglowodany 0,4 g

Zawiera śladowe ilości witaminy B1, B3, B6, żelaza, fosforu, magnezu, cynku.

Analiza otrębów konopnych dostępna TUTAJ.

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.

There are yet no reviews for this product.