Hlavní informace

Herbata konopna z rumiankiem BIO, 50g

EAN8594183381961
Price
Cena sprzedaży 21,90 zł
W magazynie

Potrzebujesz osobistej pomocy lub konsultacji?

info@konopie-zdrowie.pl | PN-PT: 8.00-16.00

Herbata konopna z rumiankiem jakość organiczna - suplement diety
Herbata wspomaga dobre trawienie.
Certyfikowany CZ-BIO-002
 Napisz komentarz

Herbata konopna z rumiankiem - jakość organiczna

Herbata konopna z rumiankiem- suplement diety pielęgnowany z miłością. Zawiera cenne kannabinoidy, głównie CBD- Kannabidiol. Nasiona konopi harmonizują naturalne procesy organizmu, a tym samym wspomagają jego naturalną odporność. Zaparzone zioła nie tylko nadają mieszance pyszny smak i doskonały aromat, ale są również doskonałym przeciwutleniaczem. Herbata nie jest odurzająca.

Herbata konopna jest połączona z rumiankiem, który nadaje mieszance wyśmienity smak i aromat. Rumianek dodatkowo wpływa na dobre trawienie. 

Przygotowanie i stosowanie herbaty konopnej

Przygotuj napar. Jedną łyżeczkę mieszanki wlej do 300 ml wrzącej wody i pozostaw do zaparzenia na 3-5 minut. Sącz napar przez 5 minut, odcedź i wypij. Zalecana dzienna porcja herbaty konopnej: 2 filiżanki mieszanki- około 600 ml. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Czym są KANNABINOIDY?

Kannabinoidy to nie tylko naturalne substancje zawarte w konopiach, ale także te wytwarzane przez nasz organizm (endokannabinoidy). Substancje te utrzymują równowagę naszego układu metabolicznego. System kannabinoidowy wpływa praktycznie na wszystkie funkcje naszego organizmu i otwiera naszą świadomość na nowe sposoby myślenia. System kannabinoidowy pomaga nam radośnie i spokojnie akceptować otoczenie i dostosować się do zmian; po prostu nas na nie otwiera.

Co oznacza jakość BIO/organiczna?

Herbata konopna z rumiankiem spełnia ustawowe i kontrolowane przez państwo wymagania dotyczące rolnictwa ekologicznego- opiera się to głównie na praktykach siewu i pielęgnacji gleby. Pola są pełne życia, nie stosuje się sztucznych nawozów, pestycydów, organizmów modyfikowanych genetycznie czy chemicznych opryskiwaczy. Produkcja żywności ekologicznej nie niszczy przyrody. Wręcz przeciwnie, poprawia ją i zachowuje dla przyszłych pokoleń. Wspieramy rolnictwo ekologiczne, Ty też możesz!

Może Cię zainteresować 

Interesujący fakt: noworodki otrzymują endokannabinoidy na wczesnym etapie karmienia piersią z mlekiem matki, aby pobudzić apetyt i nauczyć się jeść.

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.

There are yet no reviews for this product.

Další informace

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Eva kellerova

Czy potrzebujesz profesjonalnej porady, jak używać produktów z konopi?

Potrzebuję pomocy!