Hlavní informace

Herbata konopna Sekret Kobiety, 50 g

EAN8594183382043
Price
Cena sprzedaży 21,90 zł
W magazynie

Potrzebujesz osobistej pomocy lub konsultacji?

info@konopie-zdrowie.pl | PN-PT: 8.00-16.00

Herbata konopna Sekret Kobiety została opracowana specjalnie dla kobiet. Jest to herbata konopna z przywrotnikiem pospolitym.
Zawiera 50 g mieszanki ~ 16 dawek.
 Napisz komentarz

Herbata konopna Sekret Kobiety

Herbata konopna Sekret Kobiety to wyjątkowa mieszanka konopi i ziela dziewanny. Tych dwóch ziół nie powinno zabraknąć w domu żadnej kobiety. Konopie do mieszanki Sekret Kobiety zostały z miłością i ręcznie zebrane w Czechach. Przywrotnik pospolity pochodzi z upraw europejskich.

Ogólne właściwości herbaty konopnej Sekret Kobiety

Jest to wyjątkowa herbata stworzona specjalnie dla kobiet. Zawarty w niej ziele dziewanny i konopi pomaga w dolegliwościach kobiecych.

Zawarte w niej nasiona konopi harmonizują naturalne procesy organizmu i tym samym wspomagają jego naturalną obronę, a także mają korzystny wpływa na serce. Mieszanka konopi i przewrotnika pospolitego ma działanie relaksujące. Przewrotnik pospolity wpływa na PMS, pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu stawów i mięśni, odświeża organizm i wspomaga prawidłowe trawienie.

W całej herbacie znajduje się 640 mg CBD.

Na co należy zwrócić uwagę

Mimo że jest to bardzo unikalny preparat, istnieją sytuacje, w których nie zalecamy stosowania herbatki konopnej Sekret Kobiety. Ze względu na wpływ przywrotniku pospolity na krew, nie jest ona zalecana przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi. Nie jest też zbyt wskazana w przypadku endometriozy. Powinny jej również unikać osoby cierpiące na anemię lub zaburzenia krwawienia, ponieważ utrudnia wchłanianie żelaza.

Przyjmowanie herbaty konopnej należy rozpoczynać stopniowo, w mniejszych dawkach, które można stopniowo zwiększać.

Jak dawkować Sekret Kobiety

Zalecana dawka herbaty konopnej Sekret Kobiety to 2 filiżanki herbaty, czyli około 600 ml dziennie. Aby uzyskać najlepszy efekt, należy pić 1-2 godziny przed snem. Mieszankę przygotowuje się w postaci naparu - tzn. 1 łyżkę stołową mieszanki zalać 3 dl wrzącej wody pitnej i pozostawić do zaparzenia na 3-5 minut. Następnie przecedzić i spożyć. Dla uzyskania maksymalnej skuteczności do mieszanki należy dodać gałkę masła lub oleju kokosowego.

Skład Sekret Kobiety

Składniki: 50% Organiczne konopie (liście, pąki, nasiona 10%) - certyfikowana odmiana konopi technicznych, 50% przywrotnik pospolity.
Waga: 50 g
Zawartość kannabinoidów: patrz. Certyfikat analizy dla danej partii.
Zawartość THC: mniej < niż dzienna dawka referencyjna.
Zawartość innych kannabinoidów i terpenów jest zmienna w zależności od partii użytych konopi.
Aby zapoznać się z pełną analizą składu herbaty konopnej Lady's Secret , kliknij TUTAJ.

Możliwe działania niepożądane/skutki uboczne

Ogólnie rzecz biorąc, skutki uboczne CBD nie są dobrze znane, ponieważ prawie nie występują. Mimo to zalecamy stopniowe rozpoczynanie przyjmowania produktu.

Różnice w mieszankach herbat konopnych

Oferujemy zarówno aromatyzowane, jak i niearomatyzowane mieszanki konopne. Wybór zależy od Twoich preferencji. Wszystkie herbaty mogą być stosowane jako środek zapobiegawczy. Jeśli chcesz rozwiązać konkretny problem, warto wybrać herbatę, być może z dodatkowym ziołem, które pomoże Ci w rozwiązaniu tego problemu. Na przykład: aby wspomóc detoksykację organizmu, zaleca się wybór herbaty konopnej z hibiskusem.

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.

There are yet no reviews for this product.

Další informace

Jesteśmy tutaj aby pomóc

Eva kellerova

Czy potrzebujesz profesjonalnej porady, jak używać produktów z konopi?

Potrzebuję pomocy!