Hlavní informace
 Napisz komentarz

W ofercie Konopie-Zdrowie.pl pojawił się kolejny zatwierdzony produkt weterynaryjny, tym razem nowość w dziedzinie pielęgnacji skóry zwierząt. Mowa o kosmetykach weterynaryjnych: maść konopna dla zwierząt. Chcesz wiedzieć, jak to działa? Przeczytaj o tym wszystkim i jeszcze więcej w dzisiejszym artykule.


Dla kogo jest przeznaczona maść konopna dla zwierząt?

Maść stosuje się na drobne powierzchowne rany u psów i koni.

Przeznaczona jest przede wszystkim do leczenia drobnych uszkodzeń skóry (reakcje alergiczne lub uszkodzenia mechaniczne), powierzchownych urazów i blizn, ale doskonale sprawdza się także w leczeniu psich łap lub malarycznych ran u koni.

Jakie są jej główne zalety?

Największą zaletą maści jest jej skład. Jest ona całkowicie naturalna i nie zawiera żadnych substancji chemicznych ani produktów ropopochodnych. Nie zawiera również kortykosteroidów i nie powoduje reakcji alergicznych.

Dzięki łagodnemu składowi maść nie powoduje podrażnień i może być stosowana nawet na najbardziej delikatnej skórze - u szczeniąt, źrebiąt, zwierząt ciężarnych i karmiących.

Na pewno warto zwrócić uwagę, że maść nie zawiera wazeliny, lecz lanolinę. Lanolina to tłuszcz owczy, który okazał się bardzo przydatny w gojeniu się ran, ponieważ po nałożeniu go na ranę tworzy się znacznie większa warstwa ochronna, która utrzymuje się przez kilka godzin.

Maść konopna dla zwierząt domowych jest bardzo przystępna cenowo, obecnie oferujemy maści o pojemności 100 ml i 12 ml w cenie 38 zł i 15zł. Jest to bardzo rozsądna cena, którą zdecydowanie warto zapłacić za naturalny produkt o wielu zaletach.

Mimo że jest to kosmetyk weterynaryjny, nie wymaga recepty weterynaryjnej i jest ogólnie dostępny zarówno w dobrych sklepach zoologicznych, jak i w różnych sklepach internetowych - można go więc zamówić w zaciszu własnego domu.

Maść na skórę z konopiami i nagietkiem pomaga w rozwiązywaniu problemów ...

Cena
Cena sprzedaży 15,00 zł

Maść na skórę z konopiami i nagietkiem pomaga w rozwiązywaniu problemów ...

Cena
Cena sprzedaży 38,00 zł

Jak działa maść konopna dla zwierząt?

Dzięki zawartości lanoliny, działanie maści polega na pozostawieniu na uszkodzonej lub podrażnionej skórze ochronnego filtru, który zapobiega wnikaniu do rany otaczających ją zanieczyszczeń, a jednocześnie pozwala naturalnemu składowi maści działać na ranę nieprzerwanie przez kilka godzin.

W ten sposób w pierwszych etapach maść tworzy na ranie filtr ochronny, następnie łagodzi podrażnioną skórę, a w kolejnym etapie przyspiesza gojenie.

Stosowanie

Nakładać maść na zmienione chorobowo miejsce do 3 razy dziennie. Ważne jest, aby zawsze zbliżyć się jak najbliżej do rany, którą przed nałożeniem maści należy oczyścić (zdezynfekować).


Autor artykułu:

Lucka to osoba, którą zawsze spotykasz pozytywnie iz uśmiechem na twarzy. Ma pozycję menedżera online, wspiera i promuje sprzedaż na rynkach czeskim i niemieckim. Jest także ambasadorem konopie dla zwierząt. Lucie kocha przyrodę, zwierzęta i lubi uprawiać sport.

 

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.