Hlavní informace
 Napisz komentarz

Ten produkt został stworzony z myślą o Tobie - kobiecie! Dzięki połączeniu mocy przywrotnika pospolitego i konopi udało się stworzyć wyjątkową herbatę dla kobiet, która wspiera gospodarkę hormonalną. Z tego artykułu dowiesz się również, jak działa i jak ją prawidłowo stosować.


Herbata dla kobiet Sekret kobiety – jak działa?

Przywrotnik pospolity jest często  nazywany „ziołem na szczęście kobiet” i jak sama nazwa wskazuje, jest to zioło dobre przede wszystkim dla kobiet.  Wiemy też, że CBD ma swoje specyficzne działanie na kobiety.

Przywrotnik pospolity zawiera hormony roślinne, które mają pozytywny wpływ na procesy hormonalne w kobiecym ciele. Pomagają one zapewnić równomierny cykl menstruacyjny. Przy regularnym stosowaniu przywrotnika pospolitego zapomnisz o osławionym zespołe napięcia przedmiesiączkowego, ponieważ jest on w stanie złagodzić pocenie się, nerwowość, niepokój i bezsenność. Takie efekty są również porządane w przypadku menopauzy. Są one wzmacniane przez konopie zawarte w herbacie, działają bardzo podobnie.

Kobiety po porodze równiż docenią przywrotnik pospolity – jest on pomocny do gojenia blizn poporodowych, do odbudowy mięśni macicy i wspomagania produkcji mleka. A ponieważ ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, może również pomóc w chorobach zapalnych narządów kobiecych i grzybicy.

Przygotowanie herbaty dla kobiet

Zalecana dawka mieszanki konopnej to 2 filiżanki herbaty, około 600 ml dziennie.

Herbata konopna Sekret Kobiety została opracowana specjalnie dla kobiet. ...

Cena
Cena sprzedaży 21,90 zł

Skutki uboczne herbaty konopnej: Sekret kobiety

Nie musisz martwić się zbytnio skutkami ubocznymi CBD, ale jeśli chodzi o przywrotnik pospolity to nie można go stosować w czasie ciąży.

Ponadto osoby cierpiące na nadmierną krzepliwość krwi lub anemię powinny zachować ostrożność przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych (przywrotnik pospolity zmniejsza wchłanianie żelaza i jego skutki). Dlatego osobom, które są przed operacją nie zaleca się picia tego zioła.

Szukasz herbaty odpowiedniej dla mężczyzn?

Spróbuj herbaty konopnej wzmacniającej dla mężczyzn.


Autor artykułu:

Alexandra mówi kilkoma językami świata i jest odpowiedzialna za kilka naszych stron. Codziennie pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów i ulepsza świat dzięki naszym produktom konopi. 

alexandra@konopie-zdrowie.pl 

 
 
 
 
Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.