Hlavní informace
 Napisz komentarz

Chyba nie musimy nawet przedstawiać naszej maści konopnej na skórę z nagietkiem. Ale czy próbowałeś jej do wszystkiego? Co powiesz na użycie maści do gojenia blizn? W tym artykule dowiesz się, czy ta maść jest skuteczna w gojeniu skóry po poważnych urazach czy operacjach.


Maść konopna na skórę to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Klienci chwalą ją za pomoc przy wielu problemach, od suchej, swędzącej, wypryskowej skóry przez smarowanie pękniętych kącików ust, leczenie drobnych urazów czy smarowanie suchych łap zwierząt.

 

Czy stosowanie maści konopnej na blizny ma sens?

Maść konopna na skórę z ekstraktem z nagietka, zawartością naturalnej lanoliny, masła shea i wosku pszczelego wykazuje wyraźne działanie lecznicze. Maść zawiera również olej konopny BIO, który działa także przeciwzapalnie i regenerująco. Maść nie tylko świetnie natłuszcza i uelastycznia skórę, ale także ją regeneruje. To wszystko jest ważne przy gojeniu się blizn.

Podczas gojenia się blizn maść konopną można łączyć z klasyczną wazeliną kosmetyczną. Często polecają go nawet sami chirurdzy. Jest tania i łatwo dostępna. Wazeliny nie znajdziecie w maści konopnej. Zamiast wazeliny, w maści konopnej znajdziecie lanolinę, która tworzy na skórze warstwę ochronną, zmiękcza ją i wygładza, a co więcej- przyspiesza gojenie się ran, co z pewnością jest istotne przy leczeniu blizn. Masło shea również przyspiesza regenerację drobnych ran czy oparzeń oraz ma naturalne działanie antybakteryjne.

Prawdziwa dokumentacja fotograficzna procesu gojenia blizn od naszej klientki

Poniższa szczegółowa recenzja konopnej maści z nagietkiem pokazuje gojenie się blizny po operacji cieśni nadgarstka.

Czwarte zdjęcie od góry pokazuje, że po wyciągnięciu szwów pojawiła się krzywa blizna. Blizna otwierała się przy poruszaniu kciukiem. Początkowo klientka smarowała bliznę jedynie wazeliną.

Po naszej rekomendacji wypróbowała maść konopną, która nadała skórze elastyczność i zregenerowała ją, a już po kilku dniach było widać różnicę. Blizna zamknęła się i pięknie zagoiła.

Dolna seria zdjęć pokazuje bardzo szczegółowo proces gojenia.

Maść konopna z wyciągiem z nagietka jest idealna dla skóry, pomaga w jej regeneracji. W 100% naturalna- ...

Cena
Cena sprzedaży 13,00 zł
TOP!

Maść konopna z wyciągiem z nagietka jest idealna dla skóry, pomaga w jej regeneracji. W 100% naturalna- ...

Cena
Cena sprzedaży 39,00 zł

Przekonaj się sam o wspaniałych właściwościach leczniczych tej maści.

Chętnie poznamy Wasze recenzje.


Autor artykułu:

Alexandra mówi kilkoma językami świata i jest odpowiedzialna za kilka naszych stron. Codziennie pomaga klientom w rozwiązywaniu problemów i ulepsza świat dzięki naszym produktom konopi. 

alexandra@konopie-zdrowie.pl 

 

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.