Hlavní informace
 Napisz komentarz

Maści konopne z Konopie-Zdrowie są dobrze znane ze swoich korzystnych efektów. Ich wyjątkowość polega na tym, że są one wytwarzane zgodnie z tradycyjnymi, domowymi przepisami. Niezależnie od tego, czy szukasz maści konopnej na skórę, czy masz problemy ze stawami – nie będziesz żałować zakupu. Skorzystaj z wyjątkowej promocji 2 + 1!


Akcja na maści konopne

Akcja na maści konopne jest ważne od 15.01.2020 do 1.3.2020. Przy każdym zakupie 2 maści konopnych pakowanych po 100 ml, otrzymasz w prezencie 1 maść konopną o pojemności 12 ml.

Przykład promocji:

  • Kupując 2 maści konopne z nagietkiem o pojemności 100 ml każda, otrzymasz 1 maść konopną z nagietkiem pakowaną po 12 ml.
  • Kupując 2 maści konopne z chili o pojemności 100 ml każda, otrzymasz 1 maść konopną z chili pakowaną po 12 ml.

Promocji nie można łączyć z innymi. Nie ma potrzeby umieszczania wszystkich trzech maści w koszyku, przy zakupie 2 x 100 ml maści, trzecia maść zostanie dodana trzecia za darmo automatycznie

Zanim zakupisz maść, zdecydowanie powinieneś dowiedzieć się czegoś o nich.

Maść konopna przeznaczona dla skóry

Maść konopna z nagietkiem jest wytwarzana zgodnie z tradycyjnymi domowymi przepisami. Nadaje się do każdego rodzaju skóry - osobiście wypróbowaliśmy jej zarówno u osoby dorosłej, jak i dziecka :-).

Dzięki zawartej w niej lanolinie doskonale odżywia i regeneruje skórę. Jest często poszukiwana przez osoby, które mają problemy z wypryskami.

Nadaje się do każdego rodzaju problemów skórnych, ale jest również świetna jako środek regeneracyjny skóry.

Maść konopna zawiera 31% konopi. Jest w 100% czysta - wolna od produktów ropopochodnych i oleju palmowego.


Maść konopna do mięśni i stawów

Ta maść została opracowana dla sportowców i osób, które mają problemy z mięśniami i stawami. Zawiera w sobie chili i ma lekki efekt rozgrzewający. Masaż napiętych mięśni i pleców przyczynia się do poczucia ulgi. Krążenie krwi pod skórą i pobudzenie stawów pomagają pozbyć się sztywności, które mogą prowadzić do bólów.

ZAWIERA CHILLI! Nie nakładaj w okolice oczu, błon śluzowych i pachwiny. Po użyciu dokładnie umyj ręce mydłem.

Ta maść konopna zawiera również 31% konopi, co jest bardzo wysokim wynikiem!

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.