Hlavní informace
 Napisz komentarz

W tym roku, po doświadczeniach z ubiegłego roku, postanowiliśmy wrócić do pięknej wioski Oleśna położonej w środkowych Czechach. Znów przyroda zaoferowała nam doskonałe warunki do uprawy konopi i znów cieszyliśmy się tegorocznymi zbiorami.


Tradycyjne zbiory konopi

Ręcznie zbieraliśmy konopie do herbaty konopnej na polu otoczonym sosnami przy ogrodzie chmielowym, gdzie znaleźliśmy cudowne schronienie w czasie, gdy namiot był przepełniony i musieliśmy ukryć się w cieniu przed słońcem :-)

Pomimo tegorocznej walki z suszą, nasza uprawa była pięknie zielona i pachnąca :-) Zbieraliśmy ją ręcznie, szorując do worków i pozostawiając na naturalne suszenie na glebie.

Akcja!

Herbata z konopi BIO odpręża ciało i umysł. Wspiera odporność, poprawia trawienie i zapewnia dobry sen.

Cena
Cena sprzedaży 22,50 zł
Przed rabatem25,00 zł

Herbata z konopi 30g

Cena
Cena sprzedaży 17,90 zł
Akcja!

Herbata z konopi najwyższej jakości. Wybór ziół konopnych. 30g

Cena
Cena sprzedaży 24,50 zł
Przed rabatem27,00 zł

Nie brakowało rodzinnej atmosfery

W tym roku żniwa odbyły się w rodzinnej atmosferze - mieliśmy około 20 pracowników tymczasowych z całej Republiki Czeskiej, były też dzieci i pieski, ponieważ wszyscy jesteśmy jedną dużą rodziną! Na lunch zjedliśmy przepyszny gulasz przygotowany pierwszego dnia, z pieczonego kurczaka i wypiliśmy zimne piwo z nowo-otwartej browarni Olešná - cóż, bawiliśmy się dobrze :-)

Zmieniająca się pogoda

Powoli przyzwyczajamy się do tego, że drugiego dnia żniw zawsze pada. W tym roku nie było inaczej. Nie zniechęciło nas to jednak ponieważ mieliśmy wspaniałą okazję poznać niesamowitą przyrodę wokół nas.

Herbata konopna z miłością od Konopie-Zdrowie

Naturalnie suszone powietrzem zioło konopne jest przetwarzane i wykorzystywane jako herbata konopna. Można więc liczyć na najwyższą jakość.

Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy uczestniczyli w żniwach! Bez ciebie nie zrobilibyśmy tego i nie bawilibyśmy się razem tak dobrze.

Dla innych, którzy są zainteresowani zbiorem, przygotowaliśmy inspirujący filmik:

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.