Hlavní informace
 Napisz komentarz

Ponad 260 wystawców z 26 krajów o łącznej powierzchni 16.500 pokryte m2 - to Cannafest. Przyjcie  zobaczyć wiadomości o konopi na światowy międzynarodowy festiwal, który odbywa się w Pradze w Letňanech na PVA Expo w ten weekend - 2-4.11.2018.


Międzynarodowy Festiwal Cannafest

Międzynarodowe targi konopi i ziół  Cannafest to największe targi tego typu na świecie. W tym roku odbędzie się po raz dziewiąty, a to w dniach od 2 do 4 listopada 2018 – w PVA Expo Praga-Letňany.

Odwiedzający mogą podziwiać ekscytujące wystawy ponad 260 wystawców z różnych części świata. Każdego roku zostanie wprowadzona szeroka gama technik uprawy, nawozów, nasion lub palenie oraz waporyzery. Nie będzie brakować również producentów kosmetyków, odzieży i żywności, a także przedstawicieli wielu mediów zajmujących się oświecenia konopi, instytucji skupiających się na przedsiębiorstwach, które używają konopi jako naturalnego zasobu lub walczą o legalizację i  konopi do celów medycznych.

Profesjonalne konferencje w obiekcie

Czy interesuje Cię konopi? Nawet w tym roku organizatorzy imprezy przygotowali dla Ciebie popularne tematy, a na terenie centrum wystawowego w sobotę i niedzielę odbędą się profesjonalne konferencje.

Oficjalnymi językami są zarówno czeski, jak i angielski.

Cały program konferencji można znaleźć tutaj.

Cannafest Free Zone

Wolna strefa oznacza mały freestyle  festiwal. I jak sama nazwa wskazuje, jest to strefa, która będzie darmowa dla odwiedzających i będzie mogła cieszyć się ulubionymi koncertami DJ-ów.

Cały program Free Zone jest tutaj.

Zelená země na Cannafest

Cannafest jest czymś ogromnym i pięknym. Znajdź najlepsze i najlepsze firmy konopne i oczywiście nie możemy tego przegapić. Będziemy mieli stoisko na stanowisku sektorowym nr 4D nr 8. Przygotujemy dla Ciebie pyszną herbatę z konopi indyjskich i miód pitny z konopi a będziesz u nas również móc spróbować przekąsić oraz waporyzacji CBD i liquidy CBD.

Zabieramy z sobą całą gamę nowości, więc każdy na pewno znajdzie do nas drogę :-) Poznaj nas i kup produkty w fantastycznych cenach!

Cannafest - informacje organizacijne

Jak dostać się do Cannafest?

Godziny otwarcia dla odwiedzających:

Piątek, 2. 11. 2018 r. - 14:00 - 20:00

Sobota, 3 listopada 2018 r. - 11:00 - 20:00

Niedziela, 4 listopada 2018 r. - 11:00 - 18:00

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.