Hlavní informace
 Napisz komentarz

Konopi (Cannabis) jest jedną z najstarszych roślin uprawnych na świecie z wszechstronnym zastosowaniem. Najczęstsze to: Konopia Indyjska ( Canabis indica), Konopia siewna (Canabis sativa) i Konopia dzika (Canabis ruderalis). Pozytywne skutki konopi to między innymi stosowanie w maściach i żelach...


Jednak nie wszystkie maści konopne mają odpowiednie skutki. Ważnym czynnikiem są tak zwane kanabinoidy, które przypisują się efektowi gojenia. Oprócz tetrahydrokannabinolu - THC, który pomaga, zawiera konopia indyjskia i inne korzystne substancje, takie jak CBD (kannabidiol), substancja, która jest szeroko stosowana w konopi technicznej, więc konopi siewnej.

Dzialania maśći i żelów

CBD jest podstawą do legalnej produkcji w zastosowaniach medycznych. Jest bardzo korzystne na problemy skórne, ponieważ łagodzi ból i zmniejsza objawy wielu chorób. Obawy o skutki odurzające nie są na miejscu, dlatego że maści i żele nie zawierają subsytancje psychoaktywne. Maści i żele z konopi są wykorzystywane do:

  • problemów skórnych (grzybica, opryszczka, otarcia, trądzik, egzema, etc.)
  • stany zapalne,
  • siniaki,
  • odleżyny,
  • hemoroidy,
  • pourazowe i pooperacyjne stany 

Maści i żele z konopi

Zawierają one w różnym stopniu tradycyjną zimną prasę oleju z konopi z wysokiej jakości nasion konopi technicznych, różnorodnych naturalnych składników i olejków eterycznych. Ze względu na ich konsystencję, są dobrze rozłożone i łatwe do wchłonięcia. Naturalne substancje dodawane pomagają złagodzić stawy i ścięgna, uwalniają napięcie mięśni, nawilżają skórę, zapobiegają obrzękowi, są skuteczne w regeneracji naczyń, zwiększają ich siłę i elastyczność.

Menthocann żel - konopie i mięta 100ml Żel chłodzący z olejem z konopi i mięty został stworzony tak , aby ...

Cena
Cena sprzedaży 28,00 zł

Thermocann żel - konopi i chilli 100ml Żel z efektem rozgrzewającym z olejem z konopi i chilli został ...

Cena
Cena sprzedaży 28,00 zł
Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.