Hlavní informace
 Napisz komentarz

Tam, gdzie tradycyjna medycyna zawodzi, konopi może pomóc w naturalnej alternatywie. Regularnie otrzymujemy od naszych klientów wiele pozytywnych informacji o używaniu konopi. Chcemy to dzielić, więc ten artykuł został stworzony. Dzielenie się doświadczeniami było najlepszym lekarstwem od czasów starożytnych.


Doświadczenie z konopiami

Czy to konopi jak zioło czy konopi jak kosmetyki, konopie pomagają ludziom w różnych pokoleniach. Nadal nie ma jeszcze oficjalnych badań dotyczących leczenia pochodnymi konopiami, a więc głównym źródłem wymiany informacji jest osobiste doświadczenie.

11 wspólnych doświadczeń z konopiami 

Iva, 28

"Herbata z konopi z zawartością CBD pomaga mi w bolesnym okresie.

Jestem za to bardzo wdzięczna, bo nie potrzebuję żadnych środków przeciwbólowych. "

Alena Jekerlova, 61

"Używamy z mężem oleju konopnego, białka i nasion przez długi czas.

Pomaga nam w diecie, nie potrzebujemy spożywać za dużo jedzenia i czujemy się bardzo dobrze. "

Ala Helga Schuller, 53

"Znalazłem na mojej piersi kulkę o grubości 2 cm, która bolała i w jej okolicy miałam uczucie gorąca.

Miałam koleżankę, która miała to samo. Lekarze odkryli jej raka.. Zaczęła chemioterapię, ale niestety, zmarła dwa miesiące później.

Więc umieściłam tę opcję w ostatnim miejscu. Zacząłem pić herbatę z konopi i jeść nasiona konopi.

Ból ustał i kulka zmniejszyła się. Nie brałam ani nie używam niczego innego. Wszyscy mogą sobie wytworzyć na ten temat własna opinie.  Ja zamawiam i będę zamawiać swoją herbatę z konopi.

Mária Kucirková, 46

"Bardzo dobrze się po herbacie śpi i przede wszystkim uspokaja"

Michal Král, 30

"Konopie pomaga babci przy Parkinsonie - mniej trzęsą się jej ręce, jest spokojniejsza, bardziej energetyczna i całkowicie odmłodzona. Używa też maści dla bolesnych stawów".

Ilona Štěpančíková, 40

"Nasiona konopi łuskane i herbata konopna = oba pomogły mi w trawieniu i po czasie czułam, że mam więcej energii. Ze względu na moje problemy zdrowotne jest jeszcze za wcześnie, aby w pełni powiedzieć, jaki jest długoterminowy efekt nasion i herbaty na mój organizm, ale teraz czuję, że jest w sam raz pozytywny i ogólnie jest lepiej. Herbata jest bardzo dobra a nasiona są smaczne :-) "

Vladimir Vangor, 34

"Lepszy sen i utrata bólu głowy z herbata z konopi"

Lenka 40

"Idealny do trawienia"

Jarinka 36

"Olej CBD... super. Śpię już w jednym ciągu i nie budzę się co godzinę. Dosyć szybko obniża stan zapalny w jelitach, choruję na chorobę Crohna" 

Helena 62

Moje doświadczenie z konopiami jest świetne! Codziennie pije herbatkę konopnęę, piję olej z konopi na cholesterol, używam maści do wrażliwej skóry, szampon i balsam, nawet balsam z konopi... proste produkty z marihuany nie można u mnie już niczym innym zastąpić :) "

Irena Studecká 53

"Mam regularnych klientów na maści z konopi, których jestem producentem, mojemu tatusiowi pomaga konopie z chorobą Parkinsona, bez przerwy używamy oleju z konopi, herbaty".

Powiedz coś tutaj...
lub opublikuj jako gość
Ładowanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.

Bądź pierwszym komentującym.